VŠETKY INFORMÁCIE O AKTUÁLNEJ PANDÉMIÍ COVID-19 A FUNGOVANÍ KRÚŽKOV PRE DETI NÁJDETE PO KLIKNUTÍ TU!
8. decembra 2021 / Meniny má Marína

Bezpečné a interaktívne Online krúžky

Bez rúška si neodskočíme kúpiť do večierky zabudnutý cukor, zatvorené sú fitnescentrá, wellnesy, akvaparky, kúpaliská či sauny. V reštaurácii nám jedlo vydajú iba pri okienku. Zakazujú sa hromadné podujatia a zrušené je fungovanie telocviční v školách, výučba v umeleckých školách aj v centrách voľného času.  Stredoškoláci prešli na dištančné vzdelávanie, obchody zaviedli nákupné hodiny pre seniorov a pri vstupe do nákupného centra merajú teplotu. Vyzerá to tak, že covid nám opäť prekazil naše plány a ani nevieme na ako dlho. A neostáva nám nič iné, len sa stým naučiť opäť žiť.

Napriek tomu, aj teraz sa nájdu pozitíva, ktoré viem oceniť. Tento týždeň mi napríklad prišiel email z www.kruzkypredeti.sk, že môžem prihlásiť drobca na online ukážkovú hodinu krúžku anglického jazyka a následne výučba metódou Wattsenglish  bude tiež pokračovať online. Lektor sa s deťmi spojí prostredníctvom videohovoru dvakrát do týždňa cez platformu ZOOM a krúžková hodina trvá 45 minút. Výučba cudzieho jazyka je naživo, interaktívna. Áno, strávi ďalšie minúty za počítačom, ale myslím si, že to bude zmysluplne strávený čas. Spozná nových kamarátov a posunie sa v angličtine ďalej.

No, nielen angličtina, z ponuky online krúžkov pre deti si môžete vybrať aj iné online lekcie. Ak máte doma nadšenca YouTube kanála prihláste ho na krúžok Mladého Youtubera. Keď potrebuje vaše dieťa doučiť nemčinu, sú tu online hodiny Deutsch is easy. Hravá joga online určite zabaví aj vášho malého jogína alebo jogínku. Kreatívne stavby z LEGO stavebnice zaujmú všetkých online konštruktérov. Novinkami sú divadelno-tvorivý krúžok a box. Všetko nájdete na http://www.kruzkypredeti.sk/online-skola/

Z korona chvíľ nemám radosť, ale že nemusím dieťa vyvážať cez polovicu mesta na krúžok, to poteší. Online krúžky mi tak ušetria čas, ktorý môžem venovať svojim blízkym, zavolať starým rodičom či upratať rodinné fotografie.

mama Adriana

kruzkypredeti.sk