„Dobrý deň. Aj ja by som Vám za Sárku chcela poďakovať. Veda ju naozaj bavila. Dokonca aj nejaká slza vypadla, že sa krúžok skončil“.
,,S úrovňou lektora a celým vedením kurzu bol syn veľmi spokojný.“
„Chcela by som sa poďakovať najmä pani lektorke, ktorá viedla krúžok vo Svätom Juri (MC Piskotka). Dcéru bavila každá hodina a vždy sa tešila, takže sme mali z toho radosť aj my rodičia“.
,,Veľmi dobre sa nám spolupracuje s Wattsenglish, vyskúšali sme už viac jazykových škôl, ale s Wattsenglish sme veľmi spokojní. Je to efektívny spôsob výučby cudzieho jazyka, hodiny vedú kvalitní anglickí lektori, ktorí vedia s deťmi pracovať po metodickej aj pedagogickej stránke.“
,,Dcéra bola s náplňou krúžku spokojná, často spomínala, čo na kurze vytvorili, ako boli rozdelení, kto s ňou pracoval a ako im pomáhali (prváčka). Aj doma si doteraz často skladá vlastné výtvory a modely.“
,,Eliške sa hodiny angličtiny veľmi páčili, doma chce rozprávať už len po anglicky.“
,,Môj syn sa na kurz vždy veľmi tešil, pre mňa je najdôležitejšie, aby lektor vždy vyzdvihol dieťa v triede a po kurze ho tam aj odprevadil.“
„S krúžkom, ktorý navštevuje syn sme 100% spokojní :)“
„Chceli by sme pokracovat vo vyucbe s Lidiou aj nadalej, sme velmi spokojni a dcerka zacina mat anglictinu rada ?? predtym ju zo skoly neznasala…Na hodiny s Lidiou sa velmi tesi ? a v skole zacala robit pokroky.
,,Syna kurz veľmi bavil, naučil sa aj nové informácie, odkedy navštevoval kurz, zabáva sa s legom aj doma.“