,,Veľmi dobre sa nám spolupracuje s Wattsenglish, vyskúšali sme už viac jazykových škôl, ale s Wattsenglish sme veľmi spokojní. Je to efektívny spôsob výučby cudzieho jazyka, hodiny vedú kvalitní anglickí lektori, ktorí vedia s deťmi pracovať po metodickej aj pedagogickej stránke.“
,,S úrovňou lektora a celým vedením kurzu bol syn veľmi spokojný.“
„Synovi sa krúžok veľmi páči, dozvie sa vždy niečo nové a zaujímavé a lektor Lukáš ich vie vždy veľmi zaujať.“
Synovi sa angličtina páčila, chodil na ňu rád a v škole mal počas kurzu len jednotky 🙂 takže sme spokojní.
,,Môj syn sa na kurz vždy veľmi tešil, pre mňa je najdôležitejšie, aby lektor vždy vyzdvihol dieťa v triede a po kurze ho tam aj odprevadil.“
,,Angličtina sa deťom veľmi páči, dcéra ma cestou domov zo škôlky trénuje s povelmi: jump, spin, fly slowly 🙂 “
„Chcela by som sa poďakovať najmä pani lektorke, ktorá viedla krúžok vo Svätom Juri (MC Piskotka). Dcéru bavila každá hodina a vždy sa tešila, takže sme mali z toho radosť aj my rodičia“.
„Dobrý deň. Aj ja by som Vám za Sárku chcela poďakovať. Veda ju naozaj bavila. Dokonca aj nejaká slza vypadla, že sa krúžok skončil“.
,,Eliške sa hodiny angličtiny veľmi páčili, doma chce rozprávať už len po anglicky.“
,,Naše dieťa sa na hodiny angličtiny vždy tešilo a vo voľnom čase hovorila anglické slovíčka, pýtala sa…čiže z tohto pohľadu si myslíme, že hodina ju bavila, dalo jej to malé základy a teda sme spokojní.“