VŠETKY INFORMÁCIE O AKTUÁLNEJ PANDÉMIÍ COVID-19 A FUNGOVANÍ KRÚŽKOV PRE DETI NÁJDETE PO KLIKNUTÍ TU!
25. júna 2022 / Meniny má Olívia, Tadeáš

ONLINEnové krúžky pre deti

To čo bolo pôvodne kuchyňou je dnes jazykovou učebňou, z detskej izby sa stala telocvičňa, v obývačke je pracovisko a v spálni pokusné laboratórium. Už rok sú naše domácnosti zmenené na nepoznanie. Aj v tejto zložitej situácii sú tu však online krúžky pre všetky detváky, ktoré chcú zažiť neobyčajné chvíle doma s našimi lektormi. Nadobudnú nové vedomosti, schopnosti a zručnosti, ktoré využijú ihneď potom, ako sa situácia uvoľní a rozjasní toto náročné obdobie. Napriek všetkému, je potrebné, aby sme ostali nielen zdraví, ale išli ďalej a prispôsobili sa novým podmienkam. Preto sme pripravili pre vaše deti jarné, nevšedné, a áno, aj z pred počítača veselé, náučné, jazykové a pohybové online krúžky.

Tvorivý svet online  – nový interaktívny online krúžok určite poteší všetky deti, ktoré rady kreslia, maľujú a všeličo si doma vyrábajú. Počas jednotlivých lekcií si spoločne vyskúšame tvoriť z rôznych materiálov, ako napríklad papier, bavlna či recy-veci.

Herecký krúžok online– je zameraný na divadlo, spev, tvorbu autorského textu, prednes, technické cvičenia s hlasom a rečou, improvizáciou a mnoho – veľa ďalšieho. Každá online hodina je hravá, tvorivá a dynamická.

ChamiLEGO online  – fenomén LEGO stavebnice neustále deti inšpiruje, spája a povzbudzuje k aktivite. Krúžok umožní deťom objavovať fyzikálne a prírodné javy, základy vedy a techniky hravou a zábavnou formou.

Hravá joga online – vďaka joge si deti osvojujú správne držanie tela, podporuje ďalší rozvoj motoriky, posilňuje svaly a podľa prívržencov tohto cvičenia je dokonca tréningom aj pre detský mozog.

Wattsenglish online  –  deti naučíme prirodzene reagovať na angličtinu a odbúrame v nich bariéru komunikovať v cudzom jazyku.

Deutsch is easy online – hravý online krúžok nemeckého jazyka je vhodný pre začiatočníkov, aj ako doplnok k iným krúžkom pre deti.

Prihláste vaše deti ešte dnes na bezplatnú ukážkovú online hodinu!

Váš tím kruzkypredeti.sk