VŠETKY INFORMÁCIE O AKTUÁLNEJ PANDÉMIÍ COVID-19 A FUNGOVANÍ KRÚŽKOV PRE DETI NÁJDETE PO KLIKNUTÍ TU!
29. mája 2024 / Meniny má Vilma
Lektor z centra
Lektor z centra
Martin (Tino) Zachar
Martin (Tino) Zachar
Sabina Šulíková
Sabina Šulíková
Volám sa Sabi a medzi moje záľuby v škole vždy patrili biológia a iné vedy. Preto je pre mňa práca s deťmi záľubou. Dlhé roky štúdia na britskej škole ma vynikajúco pripravili na zábavnú a interaktívnu formu výučby. Je skvelý pocit využiť svoje vedomosti a vidieť, ako sa vďaka mojej snahe deti posúvajú ďalej. Na vysokej škole v Škótsku študujem environmentálne vedy. dsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadsadasdada
Klaudia Gagová
Klaudia Gagová
Jazyky boli odjakživa mojou veľkou vášňou, okrem ukončeného štúdia portugalského a rumunského jazyka v odbore prekladateľstvo a tlmočníctvo, mám aj certifikát z angličtiny, maturitu z nemčiny a absolvovaný niekoľkoročný kurz španielčiny. Ako každý správny nadšenec jazyka zbožňujem čítanie a tvorivé písanie. V neposlednom rade milujem deti, ich hravosť a kreativitu, neviem sa nabažiť času, ktorý s nimi trávim.
Michaela Matulová
Michaela Matulová
Som študentkou jadrovej chémie na doktorandskom stupni na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Komenského. Veľmi ma baví práca s deťmi. Páči sa mi jedinečnosť každého dieťaťa. Nie som zástanca bifľovania sa, vedomosti by mali deti dostávať hravou formou, pri vytváraní vlastných projektov, najlepšie kreatívnou činnosťou. Páči sa mi zoznamovať deti s vedou, ktorá dokáže byť veľmi zaujímavá.
Eva Koczánová
Eva Koczánová
Som študentkou Lekárskej fakulty UK. Už pred začatím štúdia som vedela, že v budúcnosti sa chcem stať pediatričkou. Milujem prácu s deťmi a možnosť odovzdávať im informácie ma napĺňa. Prácu s deťmi beriem ako príležitosť, ktorá ma pripravuje na moju budúcu profesiu a zároveň mi dáva možnosť opäť sa vrátiť do detského sveta. Práve to ma na nej baví. Medzi moje záľuby patrí tanec, cestovanie a knihy.
Henrieta Harcsová
Henrieta Harcsová
Som študentkou v odbore podnikanie v cestovnom ruchu a službách, popri štúdiu sa venujem aj angličtine. Doučujem už pár rokov, a taktiež ma veľmi baví práca s deťmi, čo nás môže vrátiť do detských čias. Anglicky som sa naučila na bilingválnom gymnáziu, jeden rok študovala aj v USA. Veľmi ma jazyk a práca s deťmi baví a neviem si predstaviť, že by som to zmenila.
Mária Móriková
Mária Móriková
Som študentkou osemročného gymnázia v Bratislave. Svoj voľný čas po škole rada vypĺňam predovšetkým pripravovaním narodeninových osláv pre deti a rôznych veselých aktivít pre malých kreatívnych nadšencov stavebníc LEGO sveta. Medzi moje hobby patrí čítanie kníh, bicyklovanie, plávanie a takisto aj škola. Určite si spolu na krúžkoch v škole alebo v online užijeme veľa zábavy a nezabudnuteľných zážitkov.
Soňa Gažáková
Soňa Gažáková
Pracujem na Matfyze (FMFI UK), kde som aj vyštudovala učiteľstvo matematiky a fyziky a získala doktorát v teórií vyučovania fyziky. Aj preto krúžok Veda nás baví, beriem ako príležitosť vrátiť sa k svojej obľúbenej činnosti - experimentom. Pokusy na krúžkoch sú ideálnym spôsobom ako predstaviť krásnou a hravou formou deťom prírodné vedy. Mám rada od radosti a prekvapenia rozšírené detské zreničky, volejbal i sladkosti ... 
Andrej Burda
Andrej Burda
  Som študent biomedicínskej fyziky na Univerzite Komenského. Už od detstva som trávil dlhé hodiny stavaním z lega a Brick by Brick mi prišiel inovatívny spôsob zábavnou formou oboznamovať deti – nastupujúcu generáciu s rôznymi zákutiami vedy. Vo svojom voľnom čase sa venujem plávaniu, behaniu a sledovaniu rôznych náučných videí.