VŠETKY INFORMÁCIE O AKTUÁLNEJ PANDÉMIÍ COVID-19 A FUNGOVANÍ KRÚŽKOV PRE DETI NÁJDETE PO KLIKNUTÍ TU!
4. marca 2021 / Meniny má Kazimír
Martin (Tino) Zachar
Martin (Tino) Zachar
Ahojte, volám sa Martin (Tino) Zachar a budem Vás sprevádzať hereckým krúžkom online.  Vyštudoval som súkromné hudobno-dramatické konzervatórium v Martine a pokračujem ďalej vo vysokoškolské vzdelávaní, som študentom na VŠMU (Divadelná fakulta - Herectvo) v 2.Mgr ročníku. Mám osem ročnú praxu divadelnej réžie v Žabokreckom ochotníckom divadle. Pôsobil som už aj na divadelných doskách - Divadlo Lab, SND - Činohra, v reklame - Bambino, či v televízii - TV Markíza. Som autorom vlastných divadelných textov a piesní.  Aktívne v lete praxujem v detských letných táborov ako hlavný animátor alebo vedúci skupiny.
Klaudia Gagová
Klaudia Gagová
Ahojte, som končiaca študentka prekladateľstva a tlmočníctva portugalského a rumunského jazyka. Jazyky boli odjakživa mojou najväčšou vášňou, okrem už spomenutých mám aj certifikát z angličtiny (moja prvá láska), maturitu z nemčiny a absolvovaný niekoľkoročný kurz španielčiny. Ako každý správny nadšenec jazyka zbožňujem čítanie a tvorivé písanie. V neposlednom rade milujem deti, ich hravosť, nevinnosť a kreativitu a neviem sa nabažiť času, ktorý s nimi trávim. Som zástancom myšlienky, že my dospelí sa od ich môžeme naučiť rovnako veľa ako ony od nás.
Michaela Matulová
Michaela Matulová
Michaela Matulová - Veda nás baví ______________________________________ Som študentkou jadrovej chémie na doktorandskom stupni na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Komenského. Veľmi ma baví práca s deťmi. Páči sa mi jedinečnosť každého dieťaťa, ktorá by nemala byť potlačená, nie len v škole ale ani pri volnočasových aktivitách. Nie som zástanca biflovania sa, vedomosti by mali deti dostávať hravou formou, pri vytváraní vlastných projektov, najlepšie nejakou kreatívnou činnosťou. Páči sa mi zoznamovať deti s vedou, ktorá dokáže byť veľmi zaujímavá.
Eva Koczánová
Eva Koczánová
Eva Koczánová _________________________________________ Som študentkou Lekárskej fakulty UK. Už pred začatím štúdia som vedela, že v budúcnosti sa chcem stať pediatričkou. Milujem prácu s deťmi a možnosť odovzdávať im informácie ma napĺňa. Prácu v našom centre beriem ako príležitosť,ktorá ma pripravuje na moju budúcu profesiu a zároveň mi dáva možnosť opäť sa vrátiť do detského sveta. Práve to ma na nej baví. Medzi moje záľuby patrí tanec, cestovanie a knihy.
Henrieta Harcsová
Henrieta Harcsová
Henrieta Harcsová - Wattsenglish _________________________________________ Ahojte! Som študentkou v odbore podnikanie v cestovnom ruchu a službách, popri čom sa venujem angličtine. Doučujem už pár rokov, a taktiež ma veľmi baví práca s deťmi, čo nás môže vrátiť do detských čias. Anglicky som sa naučila na bilingválnom gymnáziu a po roku štúdia v USA. Veľmi ma jazyk a práca s ľuďmi baví, a neviem si predstaviť, že by som to zmenila.
Mária Móriková
Mária Móriková
Mária Móriková _________________________________________ Zdravím Vás! Moje meno je Mária Móriková a som študentkou osemročného gymnázia. Svoj voľný čas rada vypĺňam v našom centre, predovšetkým pripravovaním narodeninových osláv a rôznych aktivít pre malých nadšencov LEGO sveta. Medzi moje hobby patrí čítanie kníh, bicyklovanie, plávanie a takisto aj škola. Určite si spolu užijeme veľa zábavy a nezabudnuteľných zážitkov.
Soňa Gažáková
Soňa Gažáková
Soňa Gazáková - Veda nás baví _________________________________________ Pracujem na Matfyze (FMFI UK), kde som aj vyštudovala učiteľstvo matematiky a fyziky a získala doktorát v teórií vyučovania fyziky. Momentálne sa však venujem propagácií Fakulty. Aj preto krúžky Veda nás baví, beriem ako príležitosť vrátiť sa k svojej obľúbenej činnosti - k jednoduchým experimentom. Okrem odbornej spôsobilosti mi najviac skúsenosti pre túto prácu poskytli moje tri deti, ktoré tiež krúžky navštevujú. Pokusy na krúžkoch sú ideálnym spôsobom ako predstaviť krásnou a hravou formou deťom prírodné vedy. Mám rada od radosti a prekvapenia rozšírené detské zreničky, volejbal i sladkosti,...
Andrej Burda
Andrej Burda
Andrej Burda _________________________________________ Som študent biomedicínskej fyziky na Univerzite Komenského. Už od detstva som trávil dlhé hodiny stavaním z lega a Brick by Brick mi prišiel inovatívny spôsob zábavnou formou oboznamovať deti – nastupujúcu generáciu s rôznymi zákutiami vedy. Vo svojom voľnom čase sa venujem plávaniu, behaniu a sledovaniu rôznych náučných videí.