VŠETKY INFORMÁCIE O AKTUÁLNEJ PANDÉMIÍ COVID-19 A FUNGOVANÍ KRÚŽKOV PRE DETI NÁJDETE PO KLIKNUTÍ TU!
17. júla 2024 / Meniny má Bohuslav

Krúžky 2022 – 2023 v Chameleon centre

Po lete plnom zábavy a oddychu je tu opäť škola. Aby školský rok nebol len o učení a povinnostiach, prihláste svoje deti na naše záujmové krúžky. ?Veľmi radi plnohodnotne vyplníme deťom ich voľný čas v škôlke, v rámci školskej družiny alebo po škole. Hravou a zábavnou formou ich zoznámime s cudzími jazykmi, tajmi vedných odborov, programovaním, prípravou vlastného videa či budovaním zručností. Vaša spokojnosť a spokojnosť Vašich detí je pre nás prvoradá a preto neustále zdokonaľujeme našu ponuku a každým rokom rozširujeme portfólio novými druhmi aktivít.

 

Veda nás baví 

Na krúžku VEDA NÁS BAVÍ sa deti hravou a zábavnou formou zoznámia s tajomstvami vedných odborov ako sú fyzika, chémia, astronómia, biológia a prírodopis.

 

Herecký krúžok 

Herecký krúžok zameraný na divadlo, spev, tvorbu autorského textu, prednes, technické cvičenia s hlasom a rečou, improvizáciu a mnoho ďalšieho.

 

Interaktívna angličtina

Krúžok anglického jazyka je určený pre predškolákov i školákov. Vďaka výučbe hrou lektori naučia deti prirodzene reagovať na angličtinu. Cieľom je rozvíjať komunikačné schopnosti dieťaťa tak, aby bez problémov dokázalo reagovať na cudzinca a „prepínať“ medzi rodným jazykom a angličtinou.

 

Deutsch is easy

Na krúžku nemeckého jazyka využívame metódu KIKUS – Kinder In Kulturen Und Sprachen, čo znamená „deti mnohých kultúr a jazykov“. KIKUS obsahuje pracovné listy a kartičky rozdelené podľa tematických okruhov. Deti si na základe tohto kvalitného učebného materiálu dokážu rýchlo osvojiť základnú slovnú zásobu, a tak prejsť od pasívneho používania jazyka po jeho aktívne používanie.

 

Hravá joga

Jogové cvičenia prispievajú k správnemu držaniu tela, rozvoju motoriky, posilneniu svalstva, ba dokonca prostredníctvom jogových cvičení si deti trénujú mozog. Joga pre najmenších počíta s ich hravosťou a schopnosťou sústrediť sa len kratší časový úsek, preto je toto cvičenie oveľa dynamickejšie.

 

 

Mladý YouTuber

Na  krúžku Mladý YouTuber si počas interaktívnych lekcií vytvoríme každý svoj YouTube kanál, naučíme sa ho spravovať a napĺňať obľúbenými témami. Stanú sa z nás scenáristi a pripravíme si scenár i natáčaciu scénu. Naučíme sa spracovať grafiku a videoformát, pracovať s grafickými  softvérmi.